sony_snaplab-up-cr10l-arfoto

Pronájem tiskárny SONY SnapLab pro tisk na místě

Potřebujete tisknout fotografie hned na místě ? Nejlepší způsob je využít profesionální tiskárnu Sony Snaplab, která tiskne skutečné fotografie vysokou rychostí a zcela sama.

Kromě samotného tisku ve fotografické kvalitě nabízí tiskárna kombinaci právě zhotovené fotografie s dříve připraveným grafickým rámečkem. Tímto způsobem můžete na své fotografie přidat nejen text ale i grafické prvky, obrázky, a to bez omezení.

Výsledné fotografie jsou tedy velmi originální a hlavně je můžete hned po vyfocení vytisknout. Velikost fotografií je 9x13, 10x15 nebo 13x18cm

Obsluha tiskárny je velmi snadná a zvládne ji každý. Větší množství fotografií je možné tisknout najednou tak, že je nejdříve vyberete a poté tisknete najednou. Tiskárna pak nevyžaduje žádnou obsluhu a tisne zcela sama, třeba stovky fotek. 

Součástí tiskárny je čtečka paměťových karet. Papír a toner se vyměňují po 200ks vytisknutých fotografiíích. Tiskárnu předáváme s novým papírem a tonerem a tak výměnu obvykle dělat nemusíte.

Grafické rámečky vám rádi připravíme podle vašich představ.

Pronájem tiskárny ... 1500 Kč/den
Spotřební materiál ....   15Kč/foto (pouze za vytisknuté fotografie) 
Doprava po Praze zdarma - předání /převzetí.

Nejlepší použití : Golfové turnaje, sportovní akce, firemní akce, dětský den, prezentace služeb a produktů, focení s celebritami, ...